top of page
2_6012.jpg

Çolaklar Döküm, 1956 Yılında  Merhum Ahmet Çolaklar öncülüğünde kurulmuş olup,  yarım asırdan fazladır sektörün kaliteli ürün ve hizmet üreten öncü ve güvenilir şirketlerinde biri olmuştur. 

Aynı iş prensibi ve ahlakıyla yetişen ikinci nesilden Fikret Çolaklar ve Nusret Çolaklar, 1960'lı  yıllarda çıraklıkla başlayan iş hayatlarını 1978 yılından bu yana yönetici olarak devam ettirmektedirler.

Şirkete 2000'li yılların başında katılan üçüncü nesil, aldığı mühendislik eğitimini önceki kuşakların tecrübesiyle harmanlayıp , firmamın köklü geçmişini  kurumsallaştırma çabaları ile daha da ileriye taşımak için çalışmaktadır.

Toplantı odası
misyon görsel

Misyonumuz

Dökümün, hammadde temininden, işlenmiş nihai ürün elde edilmesine kadar bir bütün olduğunun bilinciyle, tüm süreçlerde nihai ürün kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefleyen bir bakış açısıyla  nesiller boyu süregelen tecrübemizi harmanlayarak ve bütün bunları çalışanlarımıza verdiğimiz değer ölçüsünde elde edebileceğimizin bilinciyle müşteri memnuniyetini sağlamak.

vizyon foto.jpg

Vizyonumuz

Çelik, Dökme demir ve alaşımları konusunda, sektördeki rakiplerini, 1956 yılından bugüne taşıdığı değerlerini kaybetmeden, tecrübesi ve kalitesiyle geride bırakarak Türkiye’nin öncü firmalardan olmak.

vizyon
bottom of page